Зимско разубавување! До 37% попуст на маникир по избор во салон за убавина Елием.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

37%

Заштеда

300 ден.

Купени: 1

 • бул. Партизански одреди бр.82-1/1 лок 8 Скопје (Т.Ц.Антико)

  Одведи ме таму

  075993653

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со гел лак 500 ден. 350 ден.
Маникир со наливни нокти 700 ден. 450 ден.
Маникир со наливни типсови 800 ден. 500 ден.

 

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.12.2018 до 25.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку претходно имате нанесено гел лак за вадење на истиот се доплаќа 200 денари.
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Салонот „Елием Убавина“ ви нуди повеќе услуги:

 • фризерски услуги
 • физиотерапевтска масажа за жени
 • маникир
 • депилација со топол восок
 • шминка

Дозволете си зимско разубавување и уживајте полни со самодоверба!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.