Пролетно разубавување! 37% попуст на маникир со гел лак во салон за убавина Елием

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

500 ден.

Попуст

30%

Заштеда

150 ден.

Купени: 5

 • бул. Партизански одреди бр.82-1/1 лок 8 Скопје (Т.Ц.Антико)

  Одведи ме таму

  075993653

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со гел лак 500 ден. 350 ден.

 

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку претходно имате нанесено гел лак за вадење на истиот се доплаќа 200 денари.
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Понудата е наменета само за жени
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Салонот „Елием Убавина“ ви нуди повеќе услуги:

 • фризерски услуги
 • физиотерапевтска масажа за жени
 • маникир
 • депилација со топол восок
 • шминка

Дозволете си пролетно разубавување и уживајте полни со самодоверба!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.