Прекрасни нокти во секоја пригода! 38% попуст на маникир со гел лак во салон за депилација ЕЦЕ во вредност од 400 ден. по цена од 250 ден

Цена

250 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

38%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

Купени: 27

 • Бул. Јане Сандански бр. 79a лок.30 Скопје

  Одведи ме таму

  071 293 687

Добивате

Маникир со гел лак

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 30.09.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Доколку предходно имате нанесено гел лак за вадење на истиот се доплаќа 200 денари.
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Во секое годишно време на нашата кожа потребна и е нега и внимание, а посебно во пролетните денови. 

Посетете го салонот за депилација ЕЦЕ и добијте мазна и свиленкаста кожа, како и одличен пилинг!

Покрај депилација во салонот можете да ги најдете следните услуги:

 • маникир со гел лак
 • педикир со гел лак

За компанијата

Во салонот можете да ги најдете следните услуги:

 • депилација
 • маникир со гел лак
 • педикир со гел лак
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.