40 ја следат оваа компанија


- 35%

Manxs мачка со боја по избор

800 ден.

520 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

200000000375
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 4 места на допир: лице, абдомен, нозе и опаш
 • Снимања на звуци
 • Димензии: 17 x 9cm
 • Боја: жолта или портокалова

Користи х2 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.