11 ја следат оваа компанија


MAPEZ спреј

480 ден.

Шифра:

00592

Опис

Природна бариера од комарци и други инсекти

MAPEZ спрејот е мешавина на нетоксични, неиритирачки и ефикасни природни етерични масла. Погоден е за употреба и кај најмалите деца од првите денови на животот. Посебниот мирис на неговите природни состојки е пријатен за луѓето, а непријатен за инсектите. Со нанесување на кожата се формира природна бариера која ги одбива комарците, мувите и другите инсекти.

Количина: 100ml

Детали за испорака

​​​​​​Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 денари.
 • За нарачки под 700 денари се доплаќа 120 денари
 • Време потребно за достава: 2-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078 288 504
 • Види ја продавницата на "Logona" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

​​​​​​​Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "LOGONA"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.