7 ја следат оваа компанија


Mapsy | Колекција ZODIAC

1200 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Колекција ZODIAC - персонализирани постер слики од 12те хороскопски соѕвездија.

Дополнителни податоци кои ни се потребни за персонализација на постерот се:

 1. Текст (Вие избирате дали сакате да го пишува хороскопскиот знак или некој друг краток текст)
 2. Дизајн на соѕвездието: со или без круг
 3. Фонт (Избор на 6 фонта)

 

Кога ќе реализирате нарачка ние ќе ве исконтактираме за да ни ги дадете дополнитените информации или истите может да ни ги напишете на Facebook или Instagram во приватна порака.

Пред печатење постерот Ви го испраќаме за да го видите и одобрите. Внимателно проверете го датумот, локацијата и текстот на постерот дали се точни. Бидејќи сите постери се персонализирани, нема можност за замена или враќање.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 078 278 955
 • Види ја продавницата на "Mapsy" овде
 • Задолжително контактирајте ја компанијата пред купување на производот доколку имате некакви прашања околу деталите за изработка на производот
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Персонализирани постери кои раскажуваат приказни за љубов, личности, места и авантура. Вие сте авторот и Вашата приказна вреди да се раскажува.
Совршен и несекојдневен подарок за секого, за роденден, именден, годишнина, новороденче, свадба, веридба или за било која друга пригода. Секој дизајн е внимателно направен за да биде достоен за најважните моменти во Вашиот живот.
MAPSY се состои од 6 колекции: STARS, MOON, ZODIAC, PLACE, BABY, DOG. Сликите се достапни во 3 димензии: 30х40cm, 50х70cm и 70х100cm, со опција со и без рамка.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.