7 ја следат оваа компанија


img

Mapsy | Колекција STARS | Дизајн #1

1200 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

STARS се персонализирани постери од соѕвездија. Соѕвездијата се точни и прецизни и истите ги добиваме со користење на специјализиран астролошки софтвер. Содржи галактички координати на сите ѕвезди видливи од Земјата со голо око.

Допонителни податоци за нарачка (овие податоци ги пишувате во делот Порака)

  1. ДАТУМ И ЧАС (часот е опционален)
  2. МЕСТО/ЛОКАЦИЈА
  3. ТЕКСТ (напишете ни краток текст т.е. посвета која сакате да Ви биде испишана на сликата)


Пред печатење постерот Ви го испраќаме за да го видите и одобрите. Внимателно проверете го датумот, локацијата и текстот на постерот дали се точни. Бидејќи сите постери се персонализирани, нема можност за замена или враќање.
 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.