Уживајте во Банско во Март и Април! 40% попуст на ноќевања на база All Inclusive Light + користење на СПА центар во Hotel Maria Antoaneta 4* во вредност од 3203 ден. (52 EUR) по цена од 1922 ден. (31 EUR)

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во Банско во Март и Април! 40% попуст на ноќевања на база All Inclusive Light + користење на СПА центар во Hotel Maria Antoaneta 4* во вредност од 3203 ден. (52 EUR) по цена од 1922 ден. (31 EUR)

Цена

1,922 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,203 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1,281 ден.

 • District Stragite, Stragite str, N8, 2770 Bansko Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 888 936 966

 • reservations@maria-antoaneta.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00
 • District Stragite, Stragite str, N8, 2770 Bansko Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • Одведи ме таму

 • +359 888 936 966

Добивате

Аранжманот е по лице и вклучува ноќевања на база All Inclusive Light во Hotel Maria Antoaneta 4*

 • СПА зона ,сауна, парна бања, внатрешен базен
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг (во зависност од капацитетот)
 • Организиран превоз до жичара (од 8-10 ч на секој половина саат, по ручек од 15:30 до17ч, на секој половина час)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.01.2018 до 15.04.2018
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба, студио или апартман, во зависност од бројот на посетители и при максимална исполнетост на капацитетот на собата
 • Понудата важи при минимум три ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Доколку престојувате 5 ноќевања добивате едно ноќевање гратис
 • Доплати:
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно за All Inclusive ноќевања
 • За прво дете до 5.99 год.се доплаќа 10 еур (620 ден.) за едно All Inclusive ноќевање
 • За дете од 6 до11.99 год. на дополнителен кревет за едно ноќевање се доплаќа 15.5 eur (961 ден.) еур за All Inclusive ноќевања
 • За дете од 0 до 11.99 години на редовен кревет не се доплаќа за All Inclusiv ноќевања
 • За возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 22 еур (1364 ден) за All Inclusivе ноќевање
 • За еднинечна соба се доплаќа 19 евра (1178 ден.)
 • За suite со една соба/апартман се доплаќа 10 евра на ден (620 ден.) (доплаќањето се врши доколку не е исполнет капацитетот за suite со една соба 2+2, или 4+2 за фамилијарен апартман)
 • За Junior Suite се доплаќа 5 еур (310 ден.), доколку не е исполнет капацитетот 2+1
 • За домашно милениче се доплаќа 5 евра на ден (310 ден.)
 • За користење камин се доплаќа 5 евра на ден (310 ден.)
 • За изнајмување на СПА пешкир се доплаќа 3 евра (со депозит од 10 евра)
 • За изнајмување на СПА бањарка се доплаќа 5 евра (со депозит од 15 евра)
 • Бабешко креветче се доплаќа 3 еур на ден
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети
 • Пријавувањето во хотелот е од 14 ч, а одјавувањето до 12 ч.
 • Според правилата на хотелот не е дозволено изнесување на пешкирите од собите за нивно користење од СПА центарот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Хотелот Maria-Antoaneta Residence 4* е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината.

Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

All Inclusive програма

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок
 • Ручек: 12:30 – 14:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка
 • Вечера: 19:30 – 21:00 шведска маса или сет мени + сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка

*All Inclusive програмата може да се користи само во ресторанот. Изнесување на храна, пијалоци и прибор подлежи на санкции според редоследот на хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ