Уживајте во Банско (24.08 - 11.09.2017)! До 56% попуст на 2 или 3 ноќевања на база All Inclusive по избор + користење на СПА центар во Hotel Maria Antoaneta 3*

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во Банско (24.08 - 11.09.2017)! До 56% попуст на 2 или 3 ноќевања на база All Inclusive по избор + користење на СПА центар во Hotel Maria Antoaneta 3*

Цена

2,604 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,580 ден.

Попуст

53%

Заштеда

2,976 ден.

Купени : 10

 • District Stragite, Stragite str, N8, 2770 Bansko Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 888 936 966

 • reservations@maria-antoaneta.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет по избор во двокреветна соба, студио или апартман

 • 2 All Inclusive ноќевања, цена: 5580 ден. (90 еур) 2604 ден. (42 еур)
 • 3 All Inclusive ноќевања, цена: 8370 ден.(135 еур) 3658 ден. (59 еур)

Во цената е вклучено:

 • Користење на надворешен базен со лежалки и чадори,
 • СПА зона ,сауна, парна бања, внатрешен базен
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг (во зависност од капацитетот)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2017 до 11.09.2017
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба, студио или апартман, во зависност од бројот на посетители и при максимална исполнетост на капацитетот на собата
 • Понудата важи при минимум две ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Доколку престојувате 5 ноќевања добивате едно ноќевање гратис
 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно за 2 или 3 All Inclusive ноќевања
 • Доплати:
 • За дете од 6 до 11.99 год. на дополнителен кревет за едно ноќевање се доплаќа 21 еур за 2 All Inclusiv ноќевања, а 29.5 евра за 3 All Inclusivе ноќевања
 • За дете од 0 до 11.99 години на редовен кревет се доплаќа 42 денари за 2 All Inclusiv ноќевања, а 59 евра за 3 All Inclusivе ноќевања
 • За возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 29.4 евра за 2 All Inclusivе, а 41.3 евра за 3 All Inclusivе ноќевања
 • За еднинечна соба се доплаќа 16 евра (992 ден.)
 • За апартман се доплаќа 10 евра на ден (620 ден.)
 • За домашно милениче се доплаќа 5 евра на ден (310 ден.)
 • За изнајмување на СПА пешкир се доплаќа 3 евра (со депозит од 10 евра)
 • За изнајмување на СПА бањарка се доплаќа 5 евра (со депозит од 15 евра)
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети
 • Пријавувањето во хотелот е од 14ч, а одјавувањето до 12ч.
 • Според правилата на хотелот не е дозволено изнесување на пешкирите од собите за нивно користење од СПА центарот.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Често поставувани прашања
 • Се согласувам со општите услови на патување!

Опис

Хотелот Maria-Antoaneta Residence 3* е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината.

Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

All Inclusive програма

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок
 • Ручек: 12:30 – 14:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка
 • Вечера: 19:30 – 21:00 шведска маса или сет мени + сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка

*All Inclusive програмата може да се користи само во ресторанот. Изнесување на храна, пијалоци и прибор подлежи на санкции според редоследот на хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ