Дестинација Македонија! Одмор во убавините на Струга (25.09 - 15.11.2017)! 40% попуст на ноќевање за едно лице во двокреветен, трокреветен или четворокреветен апартман во Вила Мариј Блаж - Радожда во вредност од 800 ден. по цена од 480 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Дестинација Македонија! Одмор во убавините на Струга (25.09 - 15.11.2017)! 40% попуст на ноќевање за едно лице во двокреветен, трокреветен или четворокреветен апартман во Вила Мариј Блаж - Радожда во вредност од 800 ден. по цена од 480 ден.

Цена

480 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

40%

Заштеда

320 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Струга, Македонија

 • 070 752 706; 046 787 056

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 21:00 Саб-Нед: 10:00 - 21:00

Добивате

Ноќевање за едно лице во сместување:

 • Двокреветен апартман
 • Трокреветен апартман
 • Четворокреветен апартман

* За ноќевање во двокреветен апартман, потребно е да купите 2 купони односно да престојуваат 2 лица
* За ноќевање во трокреветен апартман, потребно е да купите 3 купони односно да престојуваат 3 лица
* За ноќевање во четворокреветен апартман, потребно е да купите 4 купони односно да престојуваат 4 лица


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2017 до 15.11.2017
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето
 • Задолжителна е претходна резервација за слободни места на телефон во Вила Мариј Блаж
 • За ноќевање во двокреветен апартман, потребно е да купите 2 купони односно да престојуваат 2 лица
 • За ноќевање во трокреветен апартман, потребно е да купите 3 купони односно да престојуваат 3 лица
 • За ноќевање во четворокреветен апартман, потребно е да купите 4 купони односно да престојуваат 4 лица
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе ноќевања
 • Превоз не е вклучен во понудата

Опис

Вила Мариј Блаж се наоѓа во Радожда на самиот брег на Охридското езеро.
Располага со 4 студија и три двокреветни соби. Секоја соба е со поглед на езерото. Опремени со ТВ и интернет, летна кујна и пространа тераса за седенки.
Пред вилата има сопствена плажа и паркинг. Во самата вила е и рибниот ресторан каде може да ги вкусите сите видови на рибни специјалитети.

Grouper водич

Старата чаршија во Струга претставува збир од најразлични занаети, меѓу кои може да се насети миксот од култури со кои овој град е обоен. Доколку се најдете тука, задолжително седнете во некоја од околните слаткарници, и за „ситни пари“ задоволете ги максимално вашите сетила. Во последните години во Струга може да се ужива во одлично уредени плажи од светски калибар, па иако летото заврши сепак појдете да испиете едно кафе со поглед на прекрасното Охридско Езеро. Секако не пропуштајте да посетитие некое од живите кафулиња долж реката Дрим кои се одлуични и за вечерни излегувања. Уште една работа која вреди да се посети во Струга е и спомен домот на Браќата Миладиновци е подигнат во знак на благодарност на Димитар и Константин Миладинов и за се она што направија за македонската национална преродба. Оваа значајна институција се наоѓа во улицата која што го носи нивното име.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ