Промовирај го твојот бизнис! 95% попуст на онлајн курс за Market Your Business + сертификат од EventTrix во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 372 ден. (6 €)

Цена

372 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

95%

Заштеда

7006 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Market Your Business + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2022 до 31.10.2023
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

You love your business, now make other people fall in love with it too. Get the marketing tools and social media skills needed to make sure your business beats the competition hands down.

Without a doubt, marketing is a cornerstone of any business. You may have a wonderful idea for a business and the skills and capabilities to make it a reality, but you must create awareness and loyalty from enough customers for it to be a success.

Knowing how to target your marketing investments wisely - both your time and your money - can make the difference between a struggling and a thriving business. It’s essential to know the tried and trusted principles and theories in marketing before you begin yours. Once you’re familiar with these, you need to know how to implement the most up to date developments in online marketing so you keep the edge in your market.

Nothing gives us more joy than to see our students blossoming; using their new learning and skills to shape their lives in a new direction. By the end of this course, we think you’ll have enough insight, inspiration and specific ideas about how to confidently market your business, you’ll be ready to hit the ground running.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.