Промовирај го твојот бизнис! 90% попуст на 40 часовен онлајн курс за Market Your Business + сертификат од EventTrix во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 744 ден. (12 eur)

Цена

744 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

90%

Заштеда

6634 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

40 часовен oнлајн курс за Market Your Business + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.02.2019 до 17.05.2019
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Market Your Business
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.  
 • Активирањето на курсот можете да го направите во рамките од една година по регистрацијата
 • По активацијата на курсот часовите потребно е да ги завршите во рамките од 60 последователни дена
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до EventTrix 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Не е потребно предзнаење или претходно искуство
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на Email: [email protected]

Опис

Маркетингот без сомнение е коренот на секој успешен бизнис. Вие можеби имате одлична иновативна идеја, но без потребните маркетинг вештини и способности тешко ќе можете да ја споделите со посакуваниот таргет. Маркетингот ќе ви овозможи да ја остварите вашата цел и да создадете база на лојални купувачи.

Да знаете како правилно да ги инвестирате вашите пари и време е одлука која ќе го одреди патот на успехот на вашиот бизнис. Многу е важно да ги познавате проверените практики и маркетинг техники пред вие да можете истите да ги примените во вашиот бизнис. Преку континуирано учење и следење на маркетинг трендовите вие ќе имате можност вашиот бизнис да го водите кон успех.

Во овој курс, ќе бидете запознаени со најновите маркетинг индеи и концепти, како и начини како истите да ги имплементирате во вашиот бизнис. Преку овој курс ќе научите како да го обликувате вашиот бред и како да ги добиете посакуваните клиенти. Со овој курс ќе го зголемите својот фокус и самодоверба во процесот на остварување на вашата визија.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.