Недела на храна #СкопјеГурман! Совршено избалансирани вкусови! До 31% попуст на сендвич по избор: Markt Chicken Panini или Caprese Panini во MARKT - markt, eat & coffee

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Совршено избалансирани вкусови! До 31% попуст на сендвич по избор: Markt Chicken Panini или Caprese Panini во MARKT - markt, eat & coffee

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

140 ден.

Попуст

29%

Заштеда

41 ден.

Купени : 138

 • ул.Ленинова бр.29 Скопје

 • 078 423 815

 • info@markt.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:30 - 22:00 Саб-Нед: 07:30 - 22:00

Добивате

Сендвич по избор:

 • Markt Caprese Panini, цена: 140 ден. 99 ден.
 • Markt Chicken Panini, цена: 160 ден. 110 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 20.08.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот може да се искористи секој ден 7:30 до 16h во Маркт - Центар
 • Купонот важи и "за носење"
 • За над 4 сендвичи, потребна е претходна резервација

Опис

Состав:

 • MARKT CAPRESE PANINI: 100% природно интегрално лебче, Моцарела 40г, Песто сос 30г, домат 30г и рукола 20г. 
 • MARKT CHICKEN PANINI: 100гр. пилешки стек, 20гр. пармезан, домат и сенф.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ