#СкопјеГурман! До 46% попуст на Gluten Free палачинка, Vegan Wok, интегрална паста со пилешко, Poached egg авокадо тост во Markt Kitchen - markt, eat & coffee

Цена од

95 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

160 ден.

Попуст

41%

Заштеда

65 ден.

Купени: 502

 • Markt Kitchen-Tiffany Ул. Максим Горки

  Одведи ме таму

  078 423 815

  info@markt.mk

Добивате

Опции на понудата:

Gluten free палачинка 160 ден. 99 ден.
Vegan Wok 240 ден. 129 ден.
Интегрална паста со пилешко 220 ден. 129 ден.
Poached egg авокадо тост (единечна порција) 160 ден. 95 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2019 до 20.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи после 15 часот во работни денови
 • Понудата важи само за Markt Kitchen-Tiffany на ул. Максим Горки
 • За носење потребна е нарачка 30 мин предходно

Опис

Состав на јадењата:

 • Gluten free палачинка: палачинка од безглутенско оризово брашно,чоколаден крем од фруктоза, малини и банани
 • Vegan Wok: 100гр тофу сирење, микс од пиперки, модар домат, тиквици, киноа, хоисин сос (црно гравче, агаве сируп)
 • Интегрална паста со пилешко: интегрални шпагети со басилико сос (домат, босилек и зачини, пилешки стек, пармезан
 • Poached egg авокадо тост: интегрално тост лепче, гвакамоле, Поширано јајце

Маркт, започна со отварање на "lifestyle" маркети во Македонија. Секоја од локациите е со посебен дизајн, и производи за сечиј стил: gluten free, organic и здрава храна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.