Вистинско енергетско освежување! До 42% попуст на смути со вкус по избор: Imuno miks, Freshberry, Light green, Banannuts во Markt

Цена од

79 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

130 ден.

Попуст

39%

Заштеда

51 ден.

Купени: 202

 • ул.Ленинова бр.29 Скопје

  Одведи ме таму

  078 385 349

  info@markt.mk

 • Markt Kitchen-Tiffany Ул. Максим Горки

  Одведи ме таму

  078 423 815

  info@markt.mk

Добивате

Опции на понудата:

Imuno miks 130 ден. 79 ден.
Freshberry 120 ден. 79 ден.
Light green 120 ден. 79 ден.
Banannuts 140 ден. 89 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.06.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи после 14 часот за локацијата во Markt Kitchen во Центар (Tiffany) и до 15 часот за локацијата на Markt Everyday на Ленинова 
 • Составот на смутито по избор може да го погледнете во делот ОПИС

Опис

Маркт, започна со отварање на "lifestyle" маркети во Македонија. Секоја од локациите е со посебен дизајн, и производи за сечиј стил: gluten free, organic и здрава храна.

Состав на смути по избор:

 • Imunomix - apple juice, orange juice, lemon juice, ginger, carrot, turmeric, banana
 • Light green - green apple , ginger, spinach , chia, banana
 • Banananuts - banana, almonds , cashew nuts, cow’s milk, peanut bitter , cocoa powder
 • Fresh berry- raspberry, blueberry , strawberry, banana, water
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.