#СкопјеГурман! Нови вкусови во добро познатиот Кафе Бар Мартини! До 38% попуст на вафла бургер, чикен бургер, пилешко рижото, паста carbonara/quatroformagio или мартини вафла во Martini Caffe

Цена од

149 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

240 ден.

Попуст

38%

Заштеда

91 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 166

Добивате

Опции на понудата:

Вафла бургер 290 ден. 199 ден.
Чикен вафла 260 ден. 179 ден.
Пилешко рижото 240 ден. 149 ден.
Паста carbonara/quatroformagio 260 ден. 179 ден.
Мартини вафла 240 ден. 169 ден.

*Составот на јадењата погледнете го во делот ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.06.2019 до 10.07.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација за 4 лица и повеќе
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
  • Понудата важи во периодот од 13:00 до 21:00

Опис

Состав:

Мартини вафла

Пршута, кашкавал, сирење, павлака, маслинки, домат, кисели краставички, оригано

Бургер вафла

Јунешка плескавица, сланина, топено сирење, кашкавал, домат, краставица, марула, карамелизиран кромид, дресинг, чедар сос, помфрит, вафла                                                                                         

Чикен бургер вафла

Пилешки стек, топено сирење, кашкавал, домат, краставица, марула, карамелизиран сос, дресинг, чедар сос, помфрит, вафала                                                                           

Карбонара

Сланина, пармезан, јајца, маслиново масло, крем 

Кватро формаџио

Горгонзола, моцарела, пармезан, кашкавал, крем

Пилешко рижото                                                                       

Ориз, пилешки стек, шампињони, брокула, карфиол, морков, пиперка, кромид, шери домат, магдонос, пелат сос

Martini

Почнувајки со работа од 1992 година, Kафе Бар Мартини работи континуирано до денес на локација само 3 киломентри од центарот на Скопје во склоп на трговскиот центар Лептокарија во населбата Карпош 3.

Кафе бар Мартини е совршено место во кое може да се најде квалитетна храна и пијалок, интимен амбиент и беспрекорна услуга.

Прекрасната тераса втопена во природниот амбиент претставува пријатно место за утринско кафе со пријателите.

Кафе бар Мартини располага со отворен и затворен дел со вкупен капацитет од 270 места, идеален за организирање службени состаноци и семејни собири.

Ентериерот на кафе барот Мартини е единствен по својот изглед кој изобилува со мозаици во духот на македонската традиција, како и со витражи и слики репродукции од познати светски уметници.

Во последните години заштитен знак на Мартини претставуваат уникатните рецепти за вкусните и единствени вафли кои никого не оставаат рамнодушен.

Дојдете и посетете не и уживајте во единствениот амбиент и услуга.

За компанијата

Почнувајки со работа од 1992 година, Kафе Бар Мартини работи континуирано до денес на локација само 3 киломентри од центарот на Скопје во склоп на трговскиот центар Лептокарија во населбата Карпош 3.

Кафе бар Мартини е совршено место во кое може да се најде квалитетна храна и пијалок, интимен амбиент и беспрекорна услуга.

Прекрасната тераса втопена во природниот амбиент претставува пријатно место за утринско кафе со пријателите.

Кафе бар Мартини располага со отворен и затворен дел со вкупен капацитет од 270 места, идеален за организирање службени состаноци и семејни собири.

Ентериерот на кафе барот Мартини е единствен по својот изглед кој изобилува со мозаици во духот на македонската традиција, како и со витражи и слики репродукции од познати светски уметници.

Во последните години заштитен знак на Мартини претставуваат уникатните рецепти за вкусните и единствени вафли кои никого не оставаат рамнодушен.

Дојдете и посетете не и уживајте во единствениот амбиент и услуга.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.