55 ја следат оваа компанија


img

Маса со табла за пишување Learning Table 2 in 1

2000 ден.

1500 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

Маса со табла за пишување Learning Table 2 in 1

 • Препорачана возраст: 3 + години
 • Димензии на производот: Маса 40 x 40 x 37 cm; Стол 25.5 x 24 x 18 cm
 • Димензии на пакувањето: 37.5 x 9 x 67.5 cm
 • Материјал: ABS  Пластика
 • Боја: Виолетова
 • Лесно за склопување, употреба и складирање
 • Еднострана магнетна табла за цртање, друга еднострана маса за цртање, ја стимулира детската креативност
 • Лесно за чистење-Потребна ви е крпа, можете лесно да го исчистите овој комплет стол за маса
 • Сетот содржи: Маса,табла,столче

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.