Релаксирање со ароматерапија! 60% попуст на масажа со ароматерапија во времетраење од 30 минути во Салон за убавина Наташа Angels во вредност од 500 ден. по цена од 199 ден.

img

Цена

199 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

301 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Масажа со ароматерапија, која ќе ве релаксира со помош на етерични масла, кои помагаат за опуштање на телото и смирување

*Времетраење: 30 мин

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.06.2020 до 31.07.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Масажата со ароматерапија претставува релаксирачка масажа со етерични масла кои помагаат за опуштање на телото и смирување. Оваа масажа се применува кога телото е под стрес и самата масажа ја зголемува циркулацијата во крвта со што помага во ослободување на телото и напнатоста. Исто така се користи против болка во мускулите или пак за релаксација. 

За компанијата

Салонот за убавина Наташа "Angels" ви ги нуди следните услуги:

  • Маникир и педикир
  • Нега на лице
  • Депилација
  • Масажи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.