Доведете го телото во хармонија! 55% попуст на ексклузивна релакс масажа со бамбус во Studio Veljanova во вредност од 1300 ден. по цена 590 ден.

Вредност

1300 ден.

Попуст

55%

Заштеда

710 ден.

Преостанато време

Добивате

Ексклузивна релакс масажа со бамбус

  • времетраење: 30 мин.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 09.11.2019 до 15.12.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

Масажата со бамбус има важно место во културата на здраво живеење. Го ослободува телото од стрес, главоболка, несоница, а истовремено ја негува кожата, ја прави мека и сјајна, го разградува целулитот и го доведува телото во хармонија.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.