До 51% попуст на масажа на термомасажен жад кревет, шиатсу масажер или масажeр за нозе и стапала од Центар за телесно здравје Др. Манчева

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.
 • Волгоградска, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  077646064

  dr.manceva@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Термо масажен жад кревет (30 минути) 300 ден. 160 ден.
Шиатсу масажер (30 минути) 200 ден. 120 ден.
Масажeр за нозе и стапала (15 минути) 200 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2019 до 15.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Термо масажен жад кревет

Секојдневно користење на термо масажниот кревет ќе ги намали или тотално ќе ги отстрани здравствените проблеми кои ве оптеретуваат со години. После секој напорно поминат или стресен ден, ја намалува напнатоста во мускулите, ѓи враќа пршлените во својата нормална положба кои се искривени и под притисок, како резултат на седење во неправилна положба во Вашиот дом или канцеларија.

Шиатсу масажер

Специјално изработен наслон на вратот чија висина и косина се прилагодува и може да се приспособи на сечие тело. Со кружните движења ефикасно се ослободуваат вкочанетите вратни мускулни јазли. Исто така масажата кај вратот има дополнителна функција за загревање и зголемување на интензитетот.

Масажeр за нозе и стапала

Придобивките од масажа на нозе делува како природна терапија и моќно оружје во превенција на разни болести, подобрување на животниот баланс и постигнување на здравствените цели. Стапалата имаат значајна улога во статиката и динамиката на човековото тело. На нив се сконцентрирани голем број на нервни завршетоци кои имаат главна улога во нервниот систем на телото.

Визијата е подршка и помош во долготрајниот процес на обезболување и нега!

Мисијата е третмани со најсовремени машини и апарати!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.