До 60% попуст на масажа по избор: киропрактичен третман/масажа, медицинска или спортска масажа во Студио за масажи Power

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

900 ден.

Попуст

56%

Заштеда

501 ден.

Купени: 25

 • ул.Ѓорѓи Димитров бр.44/2 Скопје, Macedonia

  Одведи ме таму

  071 332 577

  sokolovski.dean@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Киропрактичен третман/масажа 1,250 ден. 499 ден.
Медицинска масажа 900 ден. 399 ден.
Спортска масажа 900 ден. 399 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2019 до 23.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Студио Power е специјализирано студио за масажи. Секогаш со Вас, се грижи за Вашето здравје, виталност и животна енергија.

Една од методите која се занимава со решавање на проблеми на вратот, грбот и кичмата се вика киропрактика. Намалената активност на некој дел од телото или држењето во неправилна форма најчесто е причина за помали или поголеми проблеми, но со киропрактично третирање прво се лоцира,па во поголем број на случаи се отстранува проблемот. Киропрактичниот третман не прави никаква штета,тој може да се применува кај потполно здрави луге, само ја зголемува цуркулацијата и го подобрува општото здравје кај човекот. Киропрактичниот третман најбрзо и најлесно го решава проблемот со вратна спондилоза.

Масажата е најстара и најприродна метода на лекување и зачувување на здравјето. Ги опушта целото тело и умот. Искористете ја оваа можност и погрижете се за вашето тело и ум.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.