50% попуст на пакет од 10 масажи или 1 масажа на Нуга Бест терапевтски кревет во XBody Skopje Impulse Studio

Цена од

199 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

201 ден.

Купени: 3

 • Ул. Миле Поп Јорданов бр.37А, Скопје

  Одведи ме таму

  076360595, 077612107, 076360595

  xbodyimpulsestudio@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Една масажа 400 ден. 199 ден.
Пакет од 10 масажи 3,000 ден. 1,500 ден.

*третманите се извршуваат на специјализиран Нуга Бест терапевтски кревет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

N5 е мултифункционален термо масажер, специјално дизајниран за третман на рбетот. Одличен третман за вас и вашиот грб со комбинација на најпознатите и најефективните принципи од топлинската терапија Мокса, акупресура, масажа, киропрактика, долгите инфрацрвени зраци и негативните јони во исто време.

XBody Skopje Impulse студиото ви нуди секакви фризерски, козметички и фитнес услуги.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.