50% попуст на пакет од 10 масажи или 1 масажа на Нуга Бест терапевтски кревет во XBody Skopje Impulse Studio

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

201 ден.

Купени: 3

 • Ул. Миле Поп Јорданов бр.37А, Скопје

  Одведи ме таму

  076360595, 077612107, 076360595

  xbodyimpulsestudio@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Една масажа 400 ден. 199 ден.
Пакет од 10 масажи 3,000 ден. 1,500 ден.

*третманите се извршуваат на специјализиран Нуга Бест терапевтски кревет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2019 до 15.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

N5 е мултифункционален термо масажер, специјално дизајниран за третман на рбетот. Одличен третман за вас и вашиот грб со комбинација на најпознатите и најефективните принципи од топлинската терапија Мокса, акупресура, масажа, киропрактика, долгите инфрацрвени зраци и негативните јони во исто време.

XBody Skopje Impulse студиото ви нуди секакви фризерски, козметички и фитнес услуги.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.