Вистинска релаксација! 58% попуст на 60 минутна масажа по избор: релакс, комбинирана релакс или тандем релакс масажа во Весна Висаж

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

1200 ден.

Попуст

58%

Заштеда

701 ден.

Преостанато време

Купени: 13

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа 1,200 ден. 499 ден.
Комбинирана релакс + медицинска масажа 1,200 ден. 499 ден.
Тандем релакс масажа 2,400 ден. 1,180 ден.

*Времетраење на една масажа: 60 минути

Услови

  • Купонот може да се искористи од 19.04.2019 до 31.05.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата е наменета за мажи и жени
  • Едно лице може да купи повеќе купони
  • За презакажување на резервиран термин потребно е да го контактирате салонот 24 часа однапред
  • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!

Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.