До 56% попуст на медицинска масажа на грб со вулкански камења или тандем медицинска масажа на грб со вулкански камења во козметичко студио Рефреш

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

600 ден.

Попуст

51%

Заштеда

310 ден.

Купени: 7

 • ул. Васил Ѓорѓов 29/2 стан Б3 - до пицерија Балила

  Одведи ме таму

  070 350 159

Добивате

Опции на понудата:

Медицинска масажа на грб со вулкански камења 600 ден. 290 ден.
Тандем медицинска масажа на грб со вулкански камења 900 ден. 390 ден.

*Времетраење на масажите: 30 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени
 • Салонот нема да работи од 01.03.-05.03.2019 год.

Опис

Салон за убавина Рефреш е место каде можете да се препуштите во рацете на професионалци кои ќе се погрижат да бидете негувани и да изгледате онака, како што од секогаш сте посакувале. Салонот нуди третмани за разубавување од секаков тип, третмани за слабеење, депилација, маникир, педикир и масажи.

Услуги кои ги нуди студиото: депилација, пакети за слабеење, маникир и педикир, надградба на нокти, надградба на трепки, масажи (релакс, антицелулитна, со вулкански камења, спортска, медицинска масажа на грб, чоколадна, медна, арома и пилинг на тело).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.