Релаксација и уживање! До 58% попуст на масажа по избор: масажа на грб, релакс масажа, масажа со вулкански камења, масажа со чоколаден пилинг или вендузи терапија и масажа во салон за убавина Royal Beauty Clinic

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

210 ден.

Купени: 8

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Опции на понудата:

Масажа на грб (времетраење: 20 мин.) 500 ден. 290 ден.
Релакс масажа (времетраење: 50 мин.) 1,200 ден. 550 ден.
Масажа со вулкански камења (времетраење: 50 мин.) 2,000 ден. 850 ден.
Масажа со чоколаден пилинг (времетраење: 50 мин.) 1,800 ден. 750 ден.
Вендузи терапија и масажа (времетраење: 60 мин.) 2,000 ден. 950 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 15.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.