Масажа или СПА уживање! До 40% попуст на двочасовно користење на СПА, месечна карта за СПА или медицинска масажа на цело тело во Play Fit Move Wellness

Цена од

600 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

400 ден.

Купени: 50

 • Булевар 8-ми Септември 2/2, (во склоп на ТCC Grand Plaza) Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 255 925

  [email protected]

Добивате

Масажа на цело тело или користење на СПА во Play Fit Move Wellness

Опции на понудата:

Двочасовно користење на СПА 1,000 ден. 600 ден.
Месечна карта за СПА (до 90 мин.) 4,800 ден. 3,300 ден.
Медицинска масажа на цело тело 2,000 ден. 1,200 ден.

Во SPA пакетот е вклучено финска сауна, инфра- црвена сауна и топли кревети.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2023 до 20.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин 
 • Во SPA пакетот е вклучено финска сауна, инфра- црвена сауна и топли кревети.
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.