До 46% попуст на масажа на термомасажен жад кревет или шиатсу масажер од Центар за телесно здравје Др. Манчева

Цена од

120 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

40%

Заштеда

80 ден.
 • Волгоградска, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  077646064

  dr.manceva@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Термо масажен жад кревет 300 ден. 160 ден.
Шиатсу масажер 200 ден. 120 ден.

*Времетраење: 30 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.04.2019 до 20.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Термо масажен жад кревет

Секојдневно користење на термо масажниот кревет ќе ги намали или тотално ќе ги отстрани здравствените проблеми кои ве оптеретуваат со години. После секој напорно поминат или стресен ден, ја намалува напнатоста во мускулите, ѓи враќа пршлените во својата нормална положба кои се искривени и под притисок, како резултат на седење во неправилна положба во Вашиот дом или канцеларија.

Шиатсу масажер

Специјално изработен наслон на вратот чија висина и косина се прилагодува и може да се приспособи на сечие тело. Со кружните движења ефикасно се ослободуваат вкочанетите вратни мускулни јазли. Исто така масажата кај вратот има дополнителна функција за загревање и зголемување на интензитетот.

Визијата е подршка и помош во долготрајниот процес на обезболување и нега!

Мисијата е третмани со најсовремени машини и апарати!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.