За целосна релаксација! До 54% попуст на целосна масажа на тело во времетраење од 30 или од 60 минути во Козметички салон Жане

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

650 ден.

Попуст

55%

Заштеда

360 ден.

Купени: 18

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Атинска 21, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072319550

  darkoilievski96@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Целосна масажа ( 30 минути) 650 ден. 290 ден.
Целосна масажа (60 минути) 950 ден. 390 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2020 до 08.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Козметички салон Жане работи веќе 4 години, со одлично работно искуство и врвна професионалност. Нудиме многу различни третмани на лице, масажи на тело, депилација на тело, во супер амбиент. 
Локацијата е во тафталиџе 1, кај млечен ( веднаш спроти Ли кафе).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.