- 46%

46% попуст на масажер за зголемување на гради од Super Ortho

1900 ден.

1020 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Опис

Масажер за зголемување на гради

Возраста, современиот живот, бременоста како и многу други фактори може да бидат причина што природата не ве обдарила со убави гради. Пред да размилувате за хируршка интервенција направете се што спаѓа во здрава и безболна процедура.Со напредокот на технологијата – ТОА НЕ Е НЕВОЗМОЖНО.

Дали сте знаеле дека масажата е моќен начин како да го зголемите нивниот обем? Потребно е само да си го дозволите единствениот масажер за зголемување на гради и нивно обликување, кој им помогна на илјадници жени ширум светот да се чувствуваат атрактивно и посамоуверено.

За да ги одржувате Вашите гради во добра форма и однадвор и одвнатре потребно е секојдневна грижа и нега. Масажата која ја нуди овој револуционерен масажер делува повеќенаменски: релаксира, ги зајакнува градните мускули и ја зголемува еластичноста на кожата. Со моќните вибрациони топки ја подобрува циркулацијата и превенира од градни болести.

Убави и здрави гради се сон на секоја жена, не само од аспект на лична естетика туку и поради општата здравствена состојба. Затоа, со помош на овој масажер многу лесно може да ги задржите Вашите гради во посакуваната форма и да симболизирате убавина и женственост!

 • Го зголемува обемот
 • Превенира од болести
 • Ефикасен и безбеден за употреба
 • Прилагодлив масажен интензитет
 • Работи со адаптер и има можност за полнење на батерија
 • После 15 минутна масажа автоматски прекинува

Карактеристики:

 • Должина: 98 cm
 • Тежина: 0.7 кг
 • Влезен напон: DC 3V
 • Моќност: <2W

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2019 до 30.11.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.