Масажер за врат и рамена со вклучена бесплатна достава

2400 ден.

1990 ден.

Купени:

5

Остануваат:

0
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Специјален третман во пределот на вратот и рамената: Специјално дизајниран за олабавување на вкочанети и болни мускули предизвикани од секојдневен замор и неправилна положба. Овој масажер совршно се вклопува на Вашите раменици за интензивна и ефикасна масажа.
 • Компактен дизајн: Удобен и компактен дизајн кој може да го употребувате во канцеларија, во Вашиот дом после работа, додека гледате ТВ или во автомобил за време на долги патувања. Наменет е за употреба на било кој дел на телото. Дозволете овој масажер да ве одведе далеку од стресот и заморот од секојдневниот живот.
 • Ергономски облик со кој делува токму на напнатите и болни подрачја, почувствувајте ја разликата: Шиатсу масажерот со неговиот ергономски облик ефикасно се прилагодува на Вашите раменици и ги третира сите болни подрачја предизвикани од секојдневните активности. Масажата ги опушта мускулите и тетивите околу вратот и рамената со што го ослободува притисокот и вкочанетоста, го зацврстува мускулите, ја зголемува нивната еластичност и ве прави помалку подлежни на повреди и болки
 • Шиатсу – Масажна техника за посебно чувство на масажата: Шиатсу масажата се одвива низ кружни движења на ролерите налик притисок со прсти со што се отстранува целата напнатост, вкочанетост и притисок во мускулите. Масажата ја поттикнува циркулацијата на крвта и лимфата, со што масираното подрачје се затоплува и се смалува мускулниот тонус (напнатост во мирување).
 • Брзо и ефикасно ослободување од болка, стрес и замор: Со редовно користење на масажерот, ќе се ослбодите од мускулната напнатост, ќе ја подобрите циркулацијата и сонот и што е најбитно, ќе се ослободите од секојдневниот стрес и замор.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.