22% попуст на масажер за нозе и тело 2 во 1 АЕГ + една година гаранција по избор од KM Medical во вредност од 4100 ден. по цена од 3200 ден.

Цена

3200 ден.

Вредност

4100 ден.

Попуст

22%

Заштеда

900 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1 | Остануваат: 3

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Водњанска бр. 60

  Одведи ме таму

  3223 786, 3223 761, 071 237 557

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 29.02.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од просториите на KM Medical

Опис

 • масажер (рачен) со 3 опции на работа: масажа, греење и масажа+греење
 • 4 додатоци за рачниот масажер
 • без опасност од изгореници
 • долга рачка
 • тивок
 • масажер за нозе: опција за работа со и без вода; меурчиња; ролер; греач на водата
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.