До 57% попуст на масажа по избор: масажа со пилинг, со чоколаден путер, вулкански камења, чоколаден пилинг или медицинска масажа во Студио Ројал

Цена од

550 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

54%

Заштеда

650 ден.

Купени: 31

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа со пилинг (времетраење: 40 мин.) 1,200 ден. 550 ден.
Релакс масажа со чоколаден пилинг (времетраење: 40 мин.) 1,000 ден. 750 ден.
Релакс масажа со чоколаден путер (времетраење: 40 мин.) 1,500 ден. 650 ден.
Релакс масажа со вулкански камења (времетраење: 40 мин.) 2,000 ден. 850 ден.
Мeдицинска масажа на грб (времетраење: 20 мин.) 600 ден. 350 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 26.10.2022 до 31.03.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација 
  • Третманот е наменет само за жени
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.