Остани здрав! Тотално уживање во SPA PARK! До 49% попуст на релакс масажа + СПА или месечна СПА карта во Park Hotel & Spa

img

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2800 ден.

Попуст

47%

Заштеда

1310 ден.

Преостанато време

Купени: 766

Добивате

Понудата е по лице за релакс масажа + СПА или месечна СПА карта

Опции на понудата:

Релакс Mасажа (60 минути) + СПА 2,800 ден. 1,490 ден.
Месечна Спа Карта (12 влеза) 6,800 ден. 3,499 ден.

*Понудата може да се користи до 17:00 часот

*Деца под 15-годишна возраст не смеат да го користат просторот за СПА

*Подетално за масажата и за СПА центарот може да прочитате во ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.03.2023 до 31.05.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на тел:02 551 5175 или на маил: [email protected]
  • Деца под 15-годишна возраст не смеат да го користат просторот за СПА
  • Масажата е во времетраење од 60 минути
  • Понудата може да се користи до 17:00 часот
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

СПА Park 

Нашата Спа приказна е посветена на целосно опуштање на вашето тело и ум. Уживајте во спокојната атмосфера која  ја нуди просторот, и препуштете  се на целосното опуштање на вашите сетила. Центарот располага со сауна, парна бања, базен и топли лежалки.

СПА центарот е изработен со природни нерафинирани материјали, внимателно изработени за да се излечи и освежат вашите сетила и да ве однесе на патување во вашиот внатрешен свет. Во заслепувачката спокојност на СПА парк, ќе имате возбудливи искуства и ексклузивна можност да ги преоткриете вашите сетила и целосно да уживате во задоволството да бидете опуштени.

Бањата од 600 метри² нуди релаксирачки алтернативи за оптимална рамнотежа помеѓу мирот и подмладувањето на телото.

Релакс Масажа

Oдличен избор за сите оние кои имале напорен  ден и сакаат да се ослободат од стресот. Третманот вклучува долги, мазни и лизгачки  движења кои  создаваат притисок кој не е болен, ја опуштаат мускулната  тензија, зголемуваат циркулација  и создаваат општо чувство на релаксираност на целото тело.

 

За компанијата

Во срцето на Градскиот парк, опкружен со зеленило и сончева тераса со поглед кон тврдината Кале и покрај реката Вардар ќе го најдете Park Hotel & Spa. Автентичен квалитетен спој со цел да се создаде уникатно сетилно искуство за сите посетители, персоналот на хотелот ќе ги задоволи вашите потреби.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.