38% попуст на масажа на стапала од Студио НИ во вредност од 400 ден. по цена од 250 ден.

img

Цена

250 ден.

Вредност

400 ден.

Попуст

38%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • Драмски театар, Бранислав Нушиќ, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075410058

  [email protected]

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 10% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Масажа на стапала (времетраење: 20 минути)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.10.2022 до 20.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација во салонот за да резервирате термин за користење на услугата
 • Понудата е наменета само за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Студио Ни е современ салон за убавина каде ќе уживате во прекрасниот амбиент и врвните услуги кои ги нуди. Препуштете се во рацете на професионалците и дозволете си времето за себе да биде потполно уживање. Салонот нуди голем број на услуги како: депилација, третмани за тело и масажи. 

Услуги кои ги нуди студиото:

 • Тандем масажа  
 • Шведска масажа
 • Релакс масажа
 • Спортска масажа
 • Масажа на грб
 • Рефлексологија на стапала
 • Антицелултна масажа
 • Мадеротерапија
 • Кавитација и радиофрекфенција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.