Релаксирајте се! 40% попуст на масажа по избор: грб и раце или нозе и стапала + парафинско пакување (30 мин.) од козметичко студио Виенска Убавина

Цена од

330 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

550 ден.

Попуст

40%

Заштеда

220 ден.

Преостанато време

Купени: 6

Добивате

Опции на понудата:

Масажа на грб и раце со парафинско пакување на рацете 550 ден. 330 ден.
Масажа на нозе и стапала со парафинско пакување на нозете 550 ден. 330 ден.

*Времетраење на масажа 20 мин., времетраење на парафин 10 мин.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.07.2020 до 30.09.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 
  • Третманите се наменети само за жени
  • Од оваа зделка може да се купат максимум пет купони од еден корисник
  • Времетраење на масажа 20 мин., времетраење на парафин 10 мин.
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Козметичкото Студио Виенска Убавина е место каде можете да се релаксирате и разубавите уживајќи во опуштена атмосфера.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.