Масажер безжичен за врат JB-826

1300 ден.

990 ден.

Преостанато време

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот: 32 x 22.5 x 11cm
 • Капацитет на батетија: 2000mAh
 • Работно време: 10min
 • Номинална моќност: 3.7W
 • Номинален напон: DC 5.0V
 • Топла масажа
 • Вибрации
 • Материјал: Двослоен плиш
 • Различни методи на масажа
 • Опција за подесување на ритамот на масажата
 • Погодно за користење при патување, во канцеларија, во слободно време, во автомобил и слично
 • Пакувањето содржи: USB кабел и Перница (масажер)

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.