- 31%

Масажер Relax & Spin Tone

1000 ден.

690 ден.

Купени:

8
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Лесен за употреба
 • Можност за прилагодување на брзината (мак. 2500 вртежи)
 • 5 глави за различна масажа
 • Заштита при случаен контакт со коса
 • Работи на струја
 • Со Relax & tone масажерот добивате: слабеење, тонирање и релаксација – сво еден неверојатен производ
 • Relax & Tone е уникатен масажер со кој ќе слабеете и ќе го затегнувате телото без вежбање
 • Тајната лежи во неговата уникатна, централно поставена оска што осцилира над 2500 пати во една минута
 • Осцилациите навлегуваат длабоко под кожата директно до наслагите и ги разградуваат наталожените масни клетки
 • Потребни Ви се само 10 минути масажа во денот со Relax & Tone за да постигнувате неверојатни резултати.
 • Го добивате со четири уникатни додатоци
 • Рамен додаток – идеален за масажа на вратот, рамената и грбот и ослободување на мускулната тензија
 • Брановиден додаток – дизајниран со четири бранови кои се вистинско оружје во борбата со масните наслаги, за длабока масажа на ткивото и тонирање на мускулите
 • Микротурпија – за отстранување на тврдата и сувата кожа од Вашите стапала
 • Ролер додаток – со осум ротациони тркалца за удобна масажа
 • Relax & Tone е модерен, стилизиран, компактен и пренослив апарат, масажер наменет за сите членови во семејството
 • Покрај четирите додатоци, вклучивме и заштитна навлака, за да добиете уште попријатна масажа
 • Relax & Tone ги намалува проблемите со: тежината, ги смирува болките во вратот, ја подобрува циркулацијата на крв и ги масира нозете и стапала
 • Relax & Tone единствен апарат со кој ќе седите и ќе се опуштате додека истовремено вежбате

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.