- 30%

30% попуст на масажер софа од Супер Орто

36400 ден.

25600 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Mасажер софа

 • Гаранција: 1 година

Опис

Оваа софа располага со масажни топки во делот кај вратот, грбот и листовите додека пак во седечкиот дел има вибрациона масажа. Наслонот на грбот може да се прилагодува во 3 нивоа по сопствена желба со тоа што може да се употребува како масажер но и како Ваше омилено место за одмор во најмрзеливите денови. Овој лежај Ви ја овозможува удобноста која одсекогаш сте ја посакувале!

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.