- 62%

62% попуст на масажер за врат и рамења со тапкање од Супер Орто

3700 ден.

1400 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Остануваат:

0
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Mасажер за врат и рамења со тапкање

 • Гаранција: 1 година

Опис

РЕЛАКСАЦИЈА СО ЦВРСТА И ЕФЕКТИВНА МАСАЖА!
Најчеста причина за мускулна тензија во вратот и рамената е седењето. Предолгото седење доведува до оптоварување на мускулите на рамената и вратот, што доведува до микроштетување на вратните мускули, тетивите и лигаментите. Масажата на вратот и рамената ги опушта напнатите мускули и ги поттикнува да се регенерираат.

МАСАЖА ВО ВИД НА ТАПКАЊЕ ВО КОМБИНАЦИЈА СО ВИБРАЦИЈА!
Самата масажна техника од тапкање и вибрација предизвикува длабоко нервно опуштање која прави да се чувствувате опуштено после секој напорно поминат ден.

ЛЕСНО ПРЕНОСЛИВ!
Лесно пренослив со едноставен дизајн и современ изглед кој лесно може да го прилагодите според вашите потреби на било кој дел од телото.

НАПРЕДНА МАСАЖА СО TAPPING ТЕХНОЛОГИЈА!
Преку потезите на оваа техника брзо се чувствува видно намалување на напнатоста во мускулните влакна и мускулните обвивки. Како што се забрзуваат ударите толку подобар е резултатот. Тоа е причина за подобра хидратација на ткивата, подобра лимфна циркулација како и размена и отстранување на енергетските блокади и намалување на притисокот врз периферните нерви, што е причина за намалување на болките.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.