Масажер за врат и рамена со вклучена бесплатна достава

1990 ден.

Преостанато време

Купени:

37

Остануваат:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Специјален третман во пределот на вратот и рамената: Специјално дизајниран за олабавување на вкочанети и болни мускули предизвикани од секојдневен замор и неправилна положба. Овој масажер совршно се вклопува на Вашите раменици за интензивна и ефикасна масажа.
 • Компактен дизајн: Удобен и компактен дизајн кој може да го употребувате во канцеларија, во Вашиот дом после работа, додека гледате ТВ или во автомобил за време на долги патувања. Наменет е за употреба на било кој дел на телото. Дозволете овој масажер да ве одведе далеку од стресот и заморот од секојдневниот живот.
 • Ергономски облик со кој делува токму на напнатите и болни подрачја, почувствувајте ја разликата: Шиатсу масажерот со неговиот ергономски облик ефикасно се прилагодува на Вашите раменици и ги третира сите болни подрачја предизвикани од секојдневните активности. Масажата ги опушта мускулите и тетивите околу вратот и рамената со што го ослободува притисокот и вкочанетоста, го зацврстува мускулите, ја зголемува нивната еластичност и ве прави помалку подлежни на повреди и болки
 • Шиатсу – Масажна техника за посебно чувство на масажата: Шиатсу масажата се одвива низ кружни движења на ролерите налик притисок со прсти со што се отстранува целата напнатост, вкочанетост и притисок во мускулите. Масажата ја поттикнува циркулацијата на крвта и лимфата, со што масираното подрачје се затоплува и се смалува мускулниот тонус (напнатост во мирување).
 • Брзо и ефикасно ослободување од болка, стрес и замор: Со редовно користење на масажерот, ќе се ослбодите од мускулната напнатост, ќе ја подобрите циркулацијата и сонот и што е најбитно, ќе се ослободите од секојдневниот стрес и замор.

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.