- 31%

31% попуст на масажер за нозе од Супер Орто

9600 ден.

6600 ден.

Преостанато време

Остануваат:

17
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Масажер за нозе 

 • Гаранција: 1 година

Опис

ЧЕКОРЕТЕ САМОУВЕРЕНО СО ЗДРАВИ И ОДМОРЕНИ НОЗЕ!
Масажерот нуди длабоко нервно опуштање и забрзување на циркулацијата што е основа за секакво понатамошно подобрување во организмот

НАЈСОВРЕМЕНА ТEРАПЕВТСКА МАСАЖА НА СТАПАЛАТА!
Странично поставените перничиња даваат посебно чувство на релаксација. Ролерите поставени во долниот дел ја зголемуват флексибилноста на стапалата и ги прави помалку подлежни на повреди.

РЕФЛЕКСОЛОШКА МАСАЖА!
На стапалото се сконцентрирани голем број на нервни завршетоци. Со нивна масажа се стимулираат други делови на телото и придобивките се незаменливи кога станува збор за човековото здравје. Рефлексотерапијата е една од најстарите и најделотворните масажни техники.
Идеално решение за Вашите уморни стапала! Заштедете време и пари и уживајте во моќната масажа која ја нуди овој масажер.
Луѓето ширум светот се едуцираат за придобивките на масажата како природна терапија и моќно оружје во превенција на разни болести, подобрување на животниот баланс и постигнување на здравствените цели. Стапалата имаат значајна улога во статиката и динамиката на човековото тело. На нив се сконцентрирани голем број на нервни завршетоци кои имаат главна улога во нервниот систем на телото

5 ВО 1 НАПРЕДНА МАСАЖНА ТЕХНОЛОГИЈА
1. Масажа на листовите со ролери и воздушни перничиња. Со помош на оваа техника се стимулираат точките по должината на нозете кои допринесуваат за добро здравје и ослободување од мускулна тензија игрчеви во пределот на нозете.
2. Масажа на стапалата. Целосната опфатност во пределот на стапалата со ролери во долниот дел и перничиња кои странично ги притискаат Вашите стапала предизвикува инстантно ослободување на Вашите стапала од болка и замор.                                                                                                                          3. Вибрациона масажа која допринесува за дополнително чувство на одмор и релаксација, притоа подобрувајќи го изгледот на Вашите нозе.
4. Топлинска терапија која штом ја почуствувате Вашата циркулација веднаш се подобрува и се ослободува напнатоста и вкочанетите мускули.
5. Прилагодлив интензитет со кој масажата може да ја прилагодите според Вашите моментални потреби.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.