Масажер за врат + 1 година гаранција

3100 ден.

2690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Прецизна масажа со кружни движења: Практичен и флексибилен масажер кој нежно ги опушта мускулите и за краток временски период прави да се чувствувате убаво во сопственото тело.Масажните топки кружно ротираат и придонесуваат за смирување на болките и секојдневната напнатост
 • Смирувачка топлина: Функцијата за топлинска терапија прави да се чувствувате опуштено, ја стимулира крвната циркулацијата и дополнително ги ублажува болките во мускулите, правејќи ве одморени по секоја масажна сесија
 • Практичен и повеќенаменски: Вистинското време да се опуштите е тогаш кога мислите дека немате доволно време за релаксација. Затоа, овој лесно пренослив масажер може да се употребува дома, во канцеларија, автомобил или секаде каде што Ви е потребна масажа на било кој дел од телото
 • Релаксирачка масажа за цело тело: Овозможува масажа идентична на рачна масажа со кружни движења која е исклучиво делотворна за ослободување на болка и вкочанетост за краток временски период. Мал и лесно пренослив може да се користи на различни делови на телото, како што се вратот, рамената, грбот, бутовите и нозете
 • Брзо и ефикасно ослободување од болка, стрес и замор: Со редовно користење на масажерот, ќе се ослбодите од мускулната напнатост, ќе ја подобрите циркулацијата и сонот, ќе се ослободите од секојдневниот стрес и замор и ќе бидете помалку подлежни на повреди
 • Шиатсу – Масажна техника за посебно лувство на масажата: Шиатсу масажата се одвива низ кружни движења на ролерите налик притисок со прсти со што се отстранува целата напнатост, вкочанетост и притисок во мускулите. Масажата ја поттикнува циркулацијата на крвта и лимфата, со што масираното подрачје се затоплува и се смалува мускулниот тонус (напнатост во мирување)

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.