Масажер за врат и грб + 1 година гаранција

9990 ден.

8690 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Здраво задоволство на начин кој релаксира и ослободува од стрес и замор: Шиатсу масажерот е дизајниран по најсовремена технологија која ви овозможува длабинска масажа. Мaсажните глави се распоредени по должината на целиот рбет и ги третираат виталните точки со помош на шиатсу техника овозможувајќи ви дополнителна релаксација и уживање
 • Топлинска терапија за уште поефикасна масажа: Почнува да се чувствува по само неколку минути и како што се загрева телото толку е се поголема релаксацијата и уживањето во масажата. Исто така топлината ги опушта мускулите и ефикасно ослободува од болка
 • Напредна технологија идентична на рачна масажа: Препуштете му се на шиатсу масажерот и почуствувајте ја масажата која е идентична на рачната масажа. По избор може да го зголемите интензитот на масажата
 • Идеален за секого: Специјално изработен наслон на вратот чија висина и косина е потполно прилагодлива и може да се приспособи на сечие тело. Со кружните движења ефикасно сe oслободуваат вкочанетите вратни мускулни јазли. Исто така масажата кај вратот има дополнителна функција за загревање и зголемување на интензитетот
 • Направете го остатокот од денот корисен, пријатен и квалитетен: Болките во вратот и грбот се многу честа појава во денешно време. Многубројните обврски во текот на денот ви прават да се чувствувате изморено и исцрпено. Затоа ви го препорачуваме шиатсу масажерот кој нуди длабинска масажа на целиот рбет за успешно справување со секојдневниот притисок на кој е изложен нашиот грб. Во долниот дел има вибрации за зголемување на крвната циркулација
 • Шиатсу – Масажна техника за посебно чувство на масажата: Шиатсу масажата се одвива низ кружни движења на ролерите налик притисок со прсти со што се отстранува целата напнатост, вкочанетост и притисок во мускулите. Масажата ја поттикнува циркулацијата на крвта и лимфата, со што масираното подрачје се затоплува и се смалува мускулниот тонус (напнатост во мирување)
 • Придобивки од масажерот: Ослободува од болка во грбот, го подобрува сонот, ја забрзува циркулацијата на крвта, ослободува од стрес и замор, ги релаксира мускулите и ве прави помалку подлежни на повреди

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.