42 ја следат оваа компанија


Масажер за врат JB-826

1290 ден.

940 ден.

Преостанато време

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот: 32 x 22.5 x 11cm
 • Капацитет на батетија: 2000mAh
 • Работно време: 10min
 • Номинална моќност: 3.7W
 • Номинален напон: DC 5.0V
 • Топла масажа
 • Вибрации
 • Материјал: Двослоен плиш
 • Различни методи на масажа
 • Опција за подесување на ритамот на масажата
 • Погодно за користење при патување, во канцеларија, во слободно време, во автомобил и слично
 • Пакувањето содржи: USB кабел и Перница (масажер)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.