Комплетно уживање и релаксација во ексклузивен амбиент! 40% попуст на масажа по избор: релакс, спортска, медицинска, ароматерапија, антицелулитна или мадеро + користење на СПА центарот во Sky Wellness во Cevahir Sky City

Цена од

890 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

41%

Заштеда

610 ден.

Купени: 145

 • бул. Србија бр. 31а (Cevahir Sky City)

  Одведи ме таму

  078 513 771

  dimkojane@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа (времетраење: 40 мин.) + СПА 1,500 ден. 890 ден.
Спортска масажа (времетраење: 40 мин.) + СПА 1,900 ден. 1,140 ден.
Медицинска масажа (времетраење: 40 мин.) + СПА 1,900 ден. 1,140 ден.
Ароматерапи масажа (времетраење: 40 мин.) + СПА 1,600 ден. 960 ден.
Пакет од 10 антицелулитни третмани (времетраење: 30 мин) + СПА 8,000 ден. 4,800 ден.
Пакет од 10 мадеро терапии (времетраење: 30 мин) + СПА 9,000 ден. 5,400 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.01.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 449 341
 • Задолжително е користење на СПА центарот во ист ден со масажата/третманот

Опис

Дозволете си уживање и релаксација како никогаш досега во најсовремениот fitness & spa центар Sky Wellness.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.