До 39% попуст на масажа по избор: традиционална азиска масажа, парцијална масажа на грб или тандем релакс масажа во My Massage

Цена од

490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 25

  • Венијамин Мачуковски 1а/1, Skopje, Republic of Macedonia

    Одведи ме таму

    071 369 937

    [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Парцијална масажа на грб (времетраење: 30 мин.) 800 ден. 490 ден.
Традиционална Азиска масажа (времетраење: 70 мин.) 2,100 ден. 1,350 ден.
Тандем релакс масажа (времетраење: 60 мин.) 3,200 ден. 1,990 ден.

*Подетално за традиционална Азиска масажа може да прочитате во делот ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.01.2023 до 28.02.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Традиционалната масажа е комбинација од тајландска, релакс и спортска масажа со тоа што се изведува со ароматични масла. 
Вклучено е и истегнување на целото тело и главата. 
Масажата ја вршат масери од Азија.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.