Се за вашата убавина! До 63% попуст на антицелулитна масажа или антицелулитна масажа со пилинг во Студио Ројал

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

63%

Заштеда

250 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Булевар Партизански Одреди бр.62 2/35 Скопје

  Одведи ме таму

  071 364 121

  studio.royal.skopje@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Aнтицелулитна масажа (времетраење: 20 мин.) 400 ден. 150 ден.
Aнтицелулитна масажа со пилинг (времетраење: 20 мин.) 600 ден. 250 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.09.2020 до 05.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Еден корисник може да купи најмногу 5 купони
 • Понудата е наменета за жени
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Антицелулитна масажа е рачна масажа со која се овозможува ослободување на заробениот (наталожен) целулит и помага во негово брзо елиминирање. Од многугодишното искуство докажано е дека рачната антицелулитна масажа е доста ефективен третман со сигурни и долготрајни резултати.
Антицелулитната се препорачува на оние кои сакаат да се ослободат од целулитот на нозете и бедрата.

ПИЛИНГ НА ТЕЛО 
Пилингот е третман на лична, здравствена хигиена со која организмот се ослободува од токсините и со која се спречува насобирање мртви слоеви клетки кои секојдневно се заменуваат, што го олеснува дишењето на кожата, во исто време и ја чисти, освежува, омекнува и хидрира.
Пилинг и масажа во едно, за тонизирање, дренажа, антицелулит, регенерација. Посебно добар и ефикасен кај дебела, груба кожа, со масни наслаги и задржување на течности. Исто така помага во отстранување на целулитот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.