45% попуст на машинка за сецкање на овошје и зеленчук со 4 различни сечила во вредност од 900 ден. по цена од 499 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

45% попуст на машинка за сецкање на овошје и зеленчук со 4 различни сечила во вредност од 900 ден. по цена од 499 ден. + бесплатна достава

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

900 ден.

Попуст

45%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 12

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Машинка за сецкање на овошје и зеленчук со 4 различни сечила


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Карактеристики на производот:

 • 1 х машина за сецкање овошје и зеленчук
 • Материјал: цврста пластика
 • х 4 различни ножеви за сецкање 
 • Лесна за чистење и одржување
 • Ергономска рачка
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ