Детска машина за шиење Sew Crazy Crazart

2250 ден.

1999 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000739
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Креирајте и шијте ги Вашите омилени модни парчиња. Со помош на текстилните материјали може да се направи лента за глава, марама или пак рачен часовник. Исто така, постојат и два начини на шиење.

Машината за шиење е многу лесна за употреба. Машината доаѓа со конец, резервна игла и игла со навој и вклучува сигурносна заштита на малите прсти. Има две брзини. Работи со помош на педалата или со копче. Исто како и "вистинската" машина за шиење, машината Shimmer and Sparkle има двоен убод, механизам за намотување, за дополнување на нови конци и може да работи на батерии (4 х АА, не се вклучени) или на струја (AC/DC адаптер потребен, не е вклучен)

Сетот содржи:

 • Машина за шиење
 • Текстилни материјали
 • Конец и резервни игли
 • Димензии на производот: 40.6 x 10.2 x 30.5 cm
 • Тежина на производот: 454 g
 • Наменето за деца од 8-18 години
 • Материјал: пластика

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.